Yecüc Mecüc - Dünya İstilası

Video hakkında henüz açıklama girilmemiş.
Video Süresi
10:59
Kategori
Dini Videolar
Yayınlanma Tarihi
05 Mayıs 2017
Oynatma listesi özelliğini kullanabilmeniz için giriş yapmanız gereklidir.

Yorum Yaz

Yorumlar

ezgi bobur 1 Yıl, 10 Ay Önce

harika

Manipulatörlere Yer Yok 1 Yıl, 10 Ay Önce

Bu videoyu oluşturan kişi sözüm sana : Hadisleri ve Kuran-ı Kerim’i kendine göre saptırarak yalan yanlış şeyler söylemişsin. Videoların izlensin diye insanları kandırmak. dini değerleri manipule etmek kabul edilemez. Ahirette hesabını vereceksin

Yalan Konuşuyorsun, Kandırıyorsun 1 Yıl, 10 Ay Önce

Video’yu ilgi çekici hale getirmek için yeterince araştırmadan, hadis ve Kuran-ı kendine göre değiştirip millete sunmuşsun. Kuranda veya hadislerde yecüc mecüc için lanetli kavramı geçmez. İnsanlarla cinlerin birleşiminden oluşmaları gibi birşeyde YOK. Kendi arkandan uydurmuşsun birşeyler millete yalan şeyler söylüyorsun. Al işte ayetler. APAÇIK
93-İki setin arasına kadar ulaştı, onların önünde hemen hemen hiçbir sözü kavramayan bir kavim buldu.
94-Dediler ki “Ey Zulkarneyn, Yecuc Mecuc bu yerde bozgunculuk yapıyorlar. Onlarla bizim aramızda bir set inşa etmen için sana vergi verelim mi? ”
95-Dedi ki “Rabbimin beni içinde tuttuğu imkan ve güç daha üstündür. Siz bana bedensel güçle yardım edin de sizinle onlar arasında sapasağlam bir engel yapayım. ”
96-“Bana demir kütleleri getirin. İki ucu eşit düzeye gelince körükleyin. ” dedi. Onu ateş haline getirince “Bana erimiş bakır getirin dökeyim” dedi.
97-Artık onu ne aşabildiler ne de delebildiler.
98-Dedi ki “ Bu benim Rabbimden bir rahmettir. Rabbimin vaadi gelince onu yerle bir eder. Ve Rabbimin vaadi haktır. ”
18- Kehf Suresi
—————————————————
96-Yecuc ve Mecuc’un önü açıldığı zaman onlar her tepeden akın ederler.
97-Gerçek olan vaat yaklaşmıştır. İnkar edenlerin gözleri birden donup kalmıştır. “ Vay başımıza! Biz bundan gafil bulunuyorduk. Hayır, biz zalimlerdik. ”
21-Enbiya Suresi