GORA Filmi Bilinç Altı Mesajları

GORA Filmi Bilinç Altı Mesajları


GORA Filmi Bilinç Altı Mesajları

Video Süresi
19:27
Kategori
İlluminati Subliminal
Yayınlanma Tarihi
25 Şubat 2015

gora filmi bilinç altı mesajları cmylmz illuminati hd gora filmi bilinçaltı mesajları

Oynatma listesi özelliğini kullanabilmeniz için giriş yapmanız gereklidir.

Yorum Yaz

Yorumlar

Samet Aktaş 3 Yıl, 4 Ay Önce

Ya siz nasıl ruh hastası oldunuz arkadaş böyle. Bazı sübliminal mesajlara ve hatta illüminatinin var olduğuna bile inanıyorum. ama bu derecesi hastalık. Cem Yılmazın bu filmi çekmekteki amacı nedir? siz daha bunu bilmeden kafanıza göre yok illüminati yok sübliminal. Ya bu adam bunları Amerikan sinemasında kullanılan objelerle ve filmlerle dalga geçmek için çekti. Yani filmin içinde bazı şeylerin olması normal.666 muhabbeti The Fifth Element filmine bir göndermeydi.Yani hiç bir şeyden haberiniz yok ama video yapıyosunuz. Siz her gördüğünüz üçgene illüminati derseniz geometri dersi de işlemeyelim. Bu kadar abartmayın öküz altında buzağı aramak denir sizin yaptığınıza. zaten adam filmin sonunda söylüyor; Amerikan sineması sözüm sana yıllarca uzaylıyı bize öcü gibi gösterdiniz. uzaylı da olsa insan insandır diyor. Adam amerikan sinemasındaki saçmalıkları eleştirerek güldürmeye çalışıyor.Pijamayla sinemaya gittiler mevzusuna gelince. O hareket kasıtlı yapılmış bir hareket yani önceden planlanarak yapıldı. Sinemaya birlikte giden insanlar gece saat 2.30 matinesine filmi koyarsan ben de pijamayla gelirim mantığıla yapılmış bir şeydir ki ben de piajamayla gidenlerden bir tanesiyim. Allah adı verdim şu olayların artık bokunu çıkarmayın. Lütfen ya.

Seyit Mustafa Adem KANDEMİR 3 Yıl, 7 Ay Önce

Ya Arkadaş Cem Yılmazın oynadığı filmin senarist sahne düzenleyicisi sahneyi oyle yaptıksa bundan cem yılmazın suçu ne? Şimdi tamam bende inaniyorum illimatinin varlığına kotu tarikat felan da Cem Yılmaz hakkındaki soylemleri yanlış Adamın Bir videosundada Reenkarnasyon yok diyor Allahı birçok kez anıyor adamın yaptığı canlı gösteri tabii biraz küfürlü anlatım yapabilir herkes espirisinde küfür kullanıyor yanlışsam yanlışsın deyin?

muhammet 4 Yıl, 1 Hafta Önce

ne kadar mal paylaşım bu ya ona bakarsan cem yılmaz haç yapıp yeri siliyor bence Müslüman nolduu ? kafayı yemişiniz hepiniz subliminal nedir aga…

Yavuz Selim 4 Yıl, 2 Hafta Önce

Videoyu seyretmeden yorumları okudum ve videoyu seyretmekten vazgeçecektimki merak edip seyrettim. Bence videoda saçma bişey yok, belliki bunlarda şeytana hizmet ediyorlar. Mashar Alanson un arkadaşım şeytan filminide yabana atmayın! Bu tip mesajlar hemen hemen her filmde veriliyor, mesela Ejder Kapanı bunlardan sadece birtanesi tabi görebilene.

zlatan21
zlatan21 4 Yıl, 1 Ay Önce

video da anlatılan yerlerin çoğu doğru hatta gösterilmeyen subliminaller var açık açık duvara falan sex yazmışlar sefer darıcı açıklamıştı ayrıca bu videoyu cem yılmaz korkudan yasaklatmış diye duydum

fatoş sirius 4 Yıl, 1 Ay Önce

bi nedir ya izlerken gülmekten yoruldum hangi işsiz can sıkıntısından yaptı bunu.

ALI ULKER 3 Yıl, 8 Ay Önce

cem Yilmaz ve diger arkadaslari bizlere bir sinyaller vermeye calisiyorlar,bizden gibi gørunup birilerinin reklamini yapip ekmeklerine yagsuruyorlar ,  aslindan dininden para ugrunua satan basit ucuz insanlar bizlerde filmlerini seyderip paralarina para katalim ,bence bizi aptal yerine koyuyarlar,ister inanin ister inanmayin .

HerhangiBiri
HerhangiBiri 4 Yıl, 1 Ay Önce

Abi siz filim izlemeyin

mehmet 4 Yıl, 1 Ay Önce

sen beyninimi aldırdın arkadaş  git bi pisikoloğa görün a.m.k.

mehmet 4 Yıl, 1 Ay Önce

sen beyninimi aldırdın arkadaş  git bi pisikoloğa görün a.m.k.

murat örücü 4 Yıl, 1 Ay Önce

müzik?

sabahattin akan 4 Yıl, 1 Ay Önce

Özgür Doğan Sen bi doktora görün sapık herif..

sülüman 4 Yıl, 1 Ay Önce

bu videoyu hazırlayanın hımanı varya komedi filmi lan buza altında inek aramayınn hiç mi işiniz gücünüz yoklann